Isoleren helpt ook op warme dagen
27 mei 2025
Nu de verwarming weer uit kan, denken veel mensen niet meteen aan isoleren. Toch is dit juist een goed moment om hierbij stil te staan. Goede isolatie, zoals dak- of spouwmuurisolatie en isolerend glas, houdt warmte buiten en zorgt voor een koeler huis. Zo blijft de temperatuur stabiel en bespaart u energie.
Profiteer van subsidies
Wilt u uw koophuis isoleren? Wij helpen u graag met een speciale actie samen met Winst uit je Woning. Op winstuitjewoning.nl ziet u met uw postcode of u in aanmerking komt. Ook bij zelf isoleren is subsidie mogelijk.
Energiecoaches langs in Schoonrewoerd
In juni komen de energiecoaches langs in Schoonrewoerd. Inwoners met een koopwoning die in aanmerking komen voor subsidie ontvangen hier binnenkort meer informatie over in hun brievenbus. Later komen de energiecoaches ook naar andere plekken in de gemeente. U ontvangt hier dan bericht over.
Wilt u nu al advies op maat? Vraag dan gratis advies aan van een energiecoach via onze website. Kijk voor meer informatie op de pagina Huis isoleren.
Volg ons WhatsApp-kanaal (Deze link gaat naar een externe website) om direct op de hoogte te blijven van het gemeentelijke nieuws uit Vijfheerenlanden.