Streekmarkt Week van Ons Eten

5 juni 2025

Van 4 t/m 11 oktober 2025 is het de Week van Ons Eten, en wij doen dit jaar ook mee! Een van de activiteiten is een streekmarkt in Vianen. Bent u een (agrarische) ondernemer en wilt u ook een plek op de streekmarkt? Meld u dan aan via het aanmeldformulier op deze pagina.

Streekmarkt

Op de streekmarkt is aandacht voor lokaal en duurzaam voedsel. Bezoekers kunnen kennis maken met de mooie producten uit onze regio. Op deze manier willen we de kennis én het gebruik van streekproducten vergroten en lokale voedselproducenten een podium geven.

  • Datum: zaterdag 4 oktober 2025
  • Tijd: 10:00 - 16:00
  • Locatie: Vianen Voorstraat

Richtlijnen marktkraam

Om in aanmerking te komen voor een kraam zijn er een aantal richtlijnen:

  • Uw onderneming is gevestigd in gemeente Vijfheerenlanden of in de regio.
  • U maakt zoveel mogelijk gebruik van lokale producten.
  • Ondernemers die eet- of drinkwaren aanbieden moeten voldoen aan de HACCP-richtlijnen en beschikken over de juiste vergunningen.
  • Gebruik van plastic tasjes is niet toegestaan, tenzij biologisch afbreekbaar.
  • U kunt gebruikmaken van elektriciteit via een nabijgelegen stroompunt. Hiervoor is een eurostekker noodzakelijk.

Aanmelden

Heeft u interesse om op de streekmarkt te staan? Meld u dan voor 14 juli 2025 aan via het formulier:

Aanmeldformulier Streekmarkt Week van Ons Eten

Goed om te weten: op de streekmarkt willen we de bezoekers graag een divers aanbod bieden. Als er meerdere aanmeldingen zijn die dezelfde producten verkopen kan het zijn dat we daarin een keuze moeten voor de ondernemer die het meest gebruik maakt van lokale producten.

Over de Week Van Ons Eten

De Week van Ons Eten is een initiatief van Stichting Dutch Agri Food Week. Deze week biedt agrariërs en ondernemers de kans om te laten zien waar ons voedsel vandaan komt, hoe het wordt geproduceerd en welke rol het speelt in onze gezondheid, economie en samenleving. Door heel Nederland worden activiteiten georganiseerd, zoals rondleidingen op boerderijen, markten met lokale producten en educatieve sessies voor scholen. Kijk voor meer informatie op De Week van Ons Eten (Deze link gaat naar een externe website).

Volg ons WhatsApp-kanaal (Deze link gaat naar een externe website) om direct op de hoogte te blijven van het gemeentelijke nieuws uit Vijfheerenlanden.