Wijktafel in Meerkerk

18 november 2025

Bewoners van Meerkerk en omgeving worden van harte uitgenodigd om deel te nemen aan de Wijktafel. De eerstkomende Wijktafel vindt plaats op woensdag 10 december 2025 van 16.00 tot 17.00 uur in het gemeentehuis van Meerkerk. Dit initiatief biedt buurtbewoners de mogelijkheid om actief mee te denken over hun woonomgeving en direct vragen te stellen aan diverse deskundigen.

Wat is de Wijktafel?

Tijdens de Wijktafel kunnen bewoners laagdrempelig in gesprek gaan met een woonconsulent en wijkbeheerder van woningcorporatie Fien Wonen, maar ook met medewerkers van het sociaal team van de gemeente. Daarnaast zijn de wijkagent en boa’s aanwezig om vragen over veiligheid in de wijk te beantwoorden.

Denk en praat mee

Denk en praat mee over uiteenlopende onderwerpen zoals wonen, leefbaarheid, de openbare ruimte en veiligheid. Of u nu vragen heeft, ideeën wilt delen of gewoon nieuwsgierig bent naar wat er speelt in de wijk, de Wijktafel is de ideale gelegenheid om uw stem te laten horen en samen te werken aan een prettige woonomgeving.

De Wijktafel is een gezamenlijk initiatief van Fien Wonen en de gemeente Vijfheerenlanden.

Op de hoogte blijven van ons nieuws? Volg ons WhatsApp-kanaal (Deze link gaat naar een externe website)!