Kies een lettertype

Inloopmomenten gebiedsontwikkeling Beukenlaan in Vianen

30 juli 2026

Ontwikkelaar TopVorm Vastgoed organiseert op 2 en 3 september 2026 twee inloopmomenten over de gebiedsontwikkeling langs de Beukenlaan in Vianen. Tijdens deze bijeenkomsten presenteert de ontwikkelaar het schetsplan en is er gelegenheid om vragen te stellen en in gesprek te gaan met het projectteam.

U bent van harte welkom op:

  • Woensdag 2 september
    18.00-21.00 uur (inloopavond)
    Pannenkoekenhuis De Ponthoeve in Vianen
  • Donderdag 3 september
    15.00-17.00 uur en 18.00-20.00 uur (vrije inloop)
    Pannenkoekenhuis De Ponthoeve in Vianen

Aanmelden is niet nodig.

Na de inloopmomenten kunt u van 4 tot en met 11 september 2026 via een digitaal formulier op de projectpagina van TopVorm (Deze link gaat naar een externe website) uw opmerkingen of suggesties doorgeven.
Eind september 2026 presenteert de ontwikkelaar het aangepaste schetsplan en zal worden uitgelegd waarom bepaalde keuzes zijn gemaakt.

Meer informatie over het project vindt u op onze pagina Vianen: Langs de Beukenlaan.

Op de hoogte blijven van ons nieuws? Volg ons WhatsApp-kanaal (Deze link gaat naar een externe website)!